Sevgili Okurlarıma…

Merhaba,
Öncelikle sevgili okurlarımın yoğun ilgisine teşekkür ediyorum.Yaklaşık 6 – 7 aydır bloğuma elle tutulur gözle görülür bir bilgi paylaşımında bulunmadığım için oldukça tatlı şikayetlerde bulundunuz.

Bu süre zarfında mümkün olduğunca durum bildirisi yapmaya çalıştım lakin bu yoğun süreç sebebiyle pekte mümkün olmadı…Şimdi neden bu sürede ara verdiğimden bahsetmeden önce bu yazımı yazmama sebep olan gelen bir maili paylaşıp, beni nasıl etkilediğinizi hepinize itiraf etmek istedim.

Yazılım sektöründe; ücretsiz videolar çekip, kendi reklamı amaçlı bilgi paylaşmak ayrıdır, karşılıksız bilgiyi aktarabilmek için çaba sarfetmek ap ayrıdır.

Sen bu ayrı dünyaların aslında bir olabileceğini gösteren nadir gönüllülerdensin kardeşim…

Uzun süredir takip ettiğim bloğun ve youtube kanalında yeni bir çabandan pek mahrum ettin, beni ve milleti…

Ama yapacağını fazlasıyla yapmışsın, Allah razı olsun

Şükürler olsun ki, böyle bir karşılık almak benim için çoğu insana nasip olmayan doyum hazını tattırıyor.Allah her hak edene, her iyi insana nasip eder inşallah.

Çok teşekkür ederim.

Şimdi gelelim neden bu süreçte ara verdiğime…

Yaklaşık 6 7 aydır çılgınlar gibi KPSS’ye çalıştığım için bırakın bloğumla ilgilenmeyi, kendimle ilgilenemiyorum.Cenabı Hakkın Lütfuyla atanalım, ufak tefek çalışmalarımın ardından yazılım dünyasına, daha da mühim olanı sanal odam olan bloğuma dönüşüm muhteşem olacaktır… 🙂

Beğenen, beğenmeyen hepinizin başımın üstünde yeri var…

Boş durmak yok… Yola devamm..

Hoşçakalın, Görüşmek Üzere…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.