Derinlemesine yazılım eğitimleri için kanalımı takip edebilirsiniz...

Atarsa 85 Yolu Yarıladık

Merhaba dünyam,

Eylülün 13’ünde başlayan bu macera şu an itibariyle 85 günlük bir bekadan ibaret bulunmaktadır. Tabi daha tam olarak 3 ay geçmediği halde 180 günden nasıl oluyorda 85 kalıyor diye sorarsanız eğer 12 günlük izin + 1 gün yol izni ile birlikte direkt olarak geri sayımı 167’den aldığımızda bu şekilde bir neticeyle karşılaşıyoruz.

Günlerimin nasıl geçtiğini merak edenler için;
Son bir aydır 12 saatlik(sabah 8, akşam 8) lumbarağzı(bildiğiniz nizamiye) nöbetlerine gitmekteyim. Sorumluluk bölgemde araç altı izleme ve araç çıkış görevlerini icra etmekle beraber boya, badana, kazma, kürek vs. gibi hertürlü faaliyetti gerçekleştirmekte ve icra etmekteyim. Çarşı dönüşlerimde de genellikle gece 4 saatlik(8 – 12) silahlı yahut trafikçi nöbetlerine dahil olmaktayım(bu gece olacağı gibi).

Peki nasıl mıyım?
Çok yoğun olduğumuz için çok yorgunum. Ama bir o kadar da fiziksel bu yorgunluk ve tempoya alışkınım. Sadece canımı çok sıkan mesele önceki yazımda da bahsettiğim gibi yazılımda körelme hissetmem ve bu dünyaya uzak kalma mecburiyetinde kalmam. Ha bunun yanında gene çok sıkıldım orasıda gayet doğal tabi. Ne kitap okuyabiliyorum, ne film izleyebiliyorum… değil bunları yapmak oturup bacak bacak üstüne bile atamıyoruz.

Neyse…

Hepinize sevgilerimi, saygılarımı ve hürmetlerimi sunuyorum.

Her zaman olduğu gibi…

Gidişim suskun oldu ama dönüşüm gene haddinde olacak 😀
Ben olmam gereken yolda olmadıkça bu dönüşlerin hepsi ölçülü kalacak.

Hoşçakalın…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

  1. sema dedi ki:

    Abi seni 2015’ten beri takip etmekteyim yazılımsal bi sıkıntım olsa direk senin sitene bakıp cozum aramaktayım paylaşımların için çok teşekkür derim. Allah bahtını açık etsin. Hayırlı nöbetler 🙂

  2. Meliha dedi ki:

    🙂 Ankara Ünv. selamlar. Çok sağlam içerik teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*