Derinlemesine yazılım eğitimleri için kanalımı takip edebilirsiniz...

Ve Güneş Sözünü Tuttu, Yarına Doğan Güneş

Doğan Güneş

Ve güneş sözünü tutar, yarına doğan güneş çiçek açar…

Allah’ıma hamd olsun ki, vatan görevimi layıkıyla yerine getirmiş bulunmaktayım ve bunun gururuyla bundan sonraki hayatımda ve yolumda bu vazifenin bana kazandırmış olduğu ehemmiyet ve tecrübelerle daha net adımlar atacağımı ve önümü daha net görebileceğimi ümit etmekteyim. Bu süre zarfında yüksek tempoda fiziksel faaliyetlerle birlikte yaşanan telaş ve psikolojik daralma neticesinde oluşan mental yorgunluk tüm bedenimi ve zihnimi meşgul ediyor olmasından dolayı sakin ve salim kafaya erişmek için kendime bir kaç gün yatıp dinlenme zamanı tanıyacağım.

Vee herşeyden öte ilk işimiz acemi ve usta birliğini geçirdiğim birliklerim hakkında ve bunların yanında askerliğe, orduya ve sisteme dair gözlemlerim neticesinde kâh fikir kâh(ciddiye alınırsa-kendi aramızda) tavsiye niteliğinde bazı tespit ve değerlendirmelerimi konu konu, başlık başlık siz değerli yazılım ve mantık istişare ettiğim şuurlu dostlarımla paylaşacağım.

Ayriyetten yazılımda bırakmış olduğum seviye ve pratikliğe erişmek için kısa bir süreliğine hatırlatıcı ve güçlendirici çalışmalar yapacağım ve sonrasında bıraktığımız noktadan yola devam edeceğiz.

Şimdilik hepiniz Allah’a emanet olun. Çalışmaya devam edin. Özellikle güncel kaçırdığım noktalar, teknikler, konular, teknolojiler vs. bilgisi yahut fikri olanlar bana yol gösterici ışık misali yardımda bulunursa çok memnun olurum.

Görüşmek üzere…

Saygı ve Sevgilerimle…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. borahan dedi ki:

    Gözün aydın 🙂 Makalelerinin devamını beklerim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*